Poznaj nasz zespół

Jolanta Kopeć

PODOLOG, właścicielka GABINETU ODNOWY ECOSFERA

Od zawsze zafascynowana  kosmetologią i podologią.

Absolwentka Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku oraz  Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy.

Uczestniczka specjalistycznych szkoleń i konferencji naukowych, z zakresu kosmetologii i podologii.

Od kilku lat z dużym sukcesem zajmuje się pacjentami podologicznymi, niosąc pomoc w wielu dolegliwościach związanych ze stopami.

Jestem optymistką, nie boję się wyzwań, lubię ryzyko i nigdy się nie poddaję.

Pragnę się rozwijać , wciąż poszukuję nowych rozwiązań i wierzę, że dzięki temu osiągnę swój cel.

Uszczęśliwianie innych daje mi wiele radości i satysfakcji. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, staram się go wysłuchać, bo wiem, że relacje i atmosfera panująca w gabinecie jest bardzo ważna.

Często moi pacjenci podologiczni trafiają do mnie z problemami bólowymi, są zestresowani, nie wiedzą jak będzie przebiegała wizyta.  Gwarancją zadowolenia jest indywidualne podejście do każdego z Państwa, najwyższe standardy higieny, profesjonalizm i miła atmosfera.

Indywidualnie dobrana  terapia pozwala na uzyskanie najlepszych efektów zarówno w kosmetologii jak i podologii.

Jolanta Kopec ecosfera
Anita Jurkiewicz ecosfera

Anita Jurkiewicz

Kosmetolog z ponad 10-letnim doświadczeniem

Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji branżowych. Specjalista od pielęgnacji twarzy i ciała, twórczyni autorskich terapii kosmetologicznych z zakresu anti aging.

Jestem osobą pogodną, pozytywnie nastawioną do świata i ludzi. Optymizm daje mi dużo pozytywnej energii, którą dzielę się z moimi klientami. W każdy wykonywany zabieg wkładam dużo serca.   Kosmetolog,  to zawód dla osób twórczych i kreatywnych, w którym nie można się nudzić ani popaść w rutynę.

Po przeprowadzeniu wstępnej konsultacji (dokładnym rozpoznaniu stanu zdrowia i kondycji skóry oraz potrzeb i oczekiwań), zabiegi komponuję indywidualnie dla każdego klienta. 

Profesjonalne podejście do wykonywanego zawodu wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego. Stosowne wykształcenie i profesjonalne wykonywanie zabiegów wzbudza zaufanie klienta i jest podstawą do budowania długotrwałych relacji. 

Przyjdź i przekonaj się, że oprócz kosmetyki na najwyższym poziomie znajdziesz tu „Duszę i Serce” włożone w każdy zabieg.

Wiktoria Dolina

Specjalista Medycyny Estetycznej

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, uczestniczka  specjalistycznych kursów medycyny estetycznej.

Po ukończeniu studiów, poszerzałam wiedzę poprzez liczne szkolenia w Polskim Instytucie Medycyny i Kosmetologii.

W pracy kieruję się poczuciem estetyki. Zależy mi na tym, aby każda kobieta czuła się wyjątkowo, dbam o to, aby efekt był naturalny i subtelny.

Zapraszam na konsultację i zabiegi :)

Victor Rafał Szymasiuk

Lekarz chirurg

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku.

Lekarz, chirurg  specjalizujący się w dziedzinie chirurgii ogólnej, uczestnik konferencji, fellowships oraz kursów "hands-on" m.in. w Holandii, Danii oraz Słowenii.

W pracy, kieruje się dobrem pacjenta, traktując każdego indywidualnie, tak, aby efekt konsultacji oraz zabiegów był z korzyścią przede wszystkim dla pacjentów.

Izabela Swoboda

MASAŻYSTKA/LITOTERAPEUTKA

Absolwentka Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy oraz Akademii Morskiej w Gdyni.

Uczestniczka licznych szkoleń z zakresu terapii manualnych i pracy z ciałem. Pasjonatka jogi, medycyny naturalnej, fitoterapii.

"W dzieciństwie cierpiałam na częste silne migreny oraz bóle pleców. Za sprawą masaży i terapii manualnych odzyskałam zdrowie i energię. Dzięki temu wiem, jak „zwykły” ból pleców potrafi odrzeć człowieka z radości życia. To skłoniło mnie do poszukiwania sposobów walki z bólem, zapobiegania mu. Jednocześnie doświadczenie to pchnęło mnie w stronę medycyny wschodniej, ajurwedy.

Fascynuje mnie wschodnie postrzeganie człowieka, holistyczne podejście do spraw zdrowia i dbania o ciało. To niesamowite jak ogromne znaczenie dla zdrowia ma ruch, dotyk. Uważam, że świadomość ciała, zachodzących w nim procesów jest kluczem do szczęśliwego, długiego życia.

Cechuje mnie głód wiedzy, stale się rozwijam, odkrywam nowe sposoby pracy z ciałem i dla ciała.

Prywatnie jestem mamą dwóch małych „tajfunów” i doskonale znane jest mi (i mężowi) uczucie „zaraz mi kręgosłup pęknie” od noszenia dziecka w te noce, kiedy „ząbki idą”."

 

 

Agnieszka Lewicka

Agnieszka Lewicka

FRYZJERKA

21 lat doświadczenie w branży fryzjerskiej. Uczestniczka wielu szkoleń i pokazów.

„Mój zawód to pasja.

Trafiając do naszego salonu  i  oddając  się w moje ręce, możecie być pewni, że zadbam o Wasz wygląd i dobre samopoczucie.

Jestem cierpliwa, opanowana i pozytywnie nastawiona, dzięki czemu wykonuje usługi na najwyższym poziomie. 

Chcę, by każdy kto odda swe włosy w moje dłonie wyszedł usatysfakcjonowany z wykonanej przeze mnie usługi. Jestem kreatywna, angażuję swoją wyobraźnię, w to czym się zajmuję. 

W pracy cenię sobie profesjonalizm, dlatego w pełni się w nią angażuje i zawsze na pierwszym miejscu stawiam zadowolenie klienta.

Daję z siebie 110%, aby nasi klienci oraz osoby w zespole czuły się wyjątkowo. 

Wciąż się uczę, doskonalę warsztat, zdobywam nowe umiejętności. Wiedzy nigdy za dużo :)

TOP