Podstawowy zabieg podologiczny

Zabieg polega na usunięciu zrogowaceń naskórka (w tym także modzeli i odcisków), obcięciu i oszlifowaniu paznokci oraz na prawidłowym opracowaniu wałów paznokciowych. Po zabiegu aplikowany jest odpowiedni preparat oraz zalecana jest odpowiednia pielęgnacja domowa.

Zabieg wykonywany jest z zastosowaniem najnowszych metod podologicznych, oraz przy użyciu specjalistycznego sprzętu i narzędzi podologicznych.

Każdy o stopy dba w najlepiej znany mu sposób. Niestety, często samo tarkowanie i kremowanie to za mało.

Coraz więcej osób boryka się z problemami i nie zawsze wie w jaki sposób się z nimi uporać.

Drogerie i reklamy telewizyjne „karmią” nas doskonałymi rozwiązaniami typu „skarpetki złuszczające”, które mają rozwiązać wszystkie problemy związane ze stopą przy jednej aplikacji.

Nie dajmy się zwieść takim obietnicom. Jestem zdecydowaną przeciwniczką skarpetek złuszczających (nie ważne jakiej firmy), zbyt wiele osób trafia do mnie, po nie udanych eksperymentach.

Nie jest to kwestia tańszego, prostszego rozwiązania w stosunki do wizyty u podologa, jest to kwestia podrażnień, łuszczącej się płatami skóry z obszarów stóp, które nie wymagały takiej ingerencji, czasami ,aż do powstania ran, a odciski i modzele… no cóż same nie znikną, od skarpetek złuszczających też nie.

 

Umów się na wizytę już dziś!

Gwarantujemy indywidualne podejście. Umów się już dziś!

 

Masz pytania? Potrzebujesz konsultacji?

Napisz do nas!

Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń na numer +48 889 600 650.

Odpowiedź na swoje zapytanie otrzymasz w ciągu 24h.

 

 

TOP