fbpx

O nas

Jak to się zaczęło

Początek naszej historii

Od lat pochłaniam całą dostępną wiedzę związaną z podologią i kosmetologią. Bacznie śledzę wszystkie nowinki i nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje.
Tak, jak wiele kobiet, całe życie odchudzam się i zapuszczam włosy . Tylko po to, żeby zaraz potem, z różnych (czasem niezależnych ode mnie) powodów przytyć albo zmienić fryzurę.

Jola Kopeć

Podolog i właścicielka Gabinetu Odnowy Ecosfera

Skorzystałam z wielu zabiegów. Nigdzie jednak nie znalazłam upragnionej równowagi i harmonii. Od dawna kiełkował we mnie pomysł, aby stworzyć coś swojego na tym polu. Wiedziałam dokładnie, czego chcę i czego brakowało mi w innych gabinetach. Miałam świadomość, że odpowiedni czas na to z pewnością nadejdzie.

Nie stworzyłam Ecosfery sama, pracuję ze wspaniałymi ludźmi, którzy tak jak ja kochają swoja pracę, są dla mnie jak rodzina, wzajemnie się wspieramy i razem pokonujemy trudności, nie tylko te zawodowe.

Poznaj nasz zespół

W Ecosferze znajdziesz wielu specjalistów w jednym miejscu, z przyjemnością i największym profesjonalizmem zadbamy o zdrowie Twoich stóp,
piękny wygląd i doskonałą fryzurę .

Dlaczego my?

Podstawą naszej pracy, a także jej skuteczności są wysokiej jakości produkty oraz staranność wykonywanych zabiegów. Serie zabiegowe i regularna praca nad poprawianiem zdrowia stóp i urody przynoszą efekt i zadowolenie. Taką zasadą zawsze kierowałyśmy się w pracy, a swoją pozytywną energią chcemy zarażać innych.

Jak zwykle kolor wyszedł idealnie, włosy ścięte lepiej niż oczekiwałam i do tego dostałam filiżankę pysznej kawy. Po ciężkim dniu w pracy jak znalazł :)

Anna

17.11.2017

Profesjonalnie wykonany zabieg kosmetyczny pełen relaksu w bardzo miłej atmosferze

Monika

26.10.2017

TOP