fbpx

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa pomoże przywrócić Twojej skórze młody wygląd. Promienna cera, poprawa elastyczności, redukcja zmarszczek i cieni pod oczami… A wszystko dzięki tej nieinwazyjnej, bezpiecznej metodzie. Brzmi niewiarygodnie? Ale działa naprawdę! Zabieg dostarczy skórze odpowiednio dobrane substancje odżywcze oraz pobudzi jej naturalne procesy regeneracyjne. Jak to wygląda w praktyce? Dowiedz się więcej, a potem na własnej skórze przekonaj się o skuteczności mezoterapii.

Na czym polega zabieg mezoterapii igłowej na twarz i dekolt?

Podczas zabiegu do skóry dostarczany jest kwas hialuronowy oraz szereg substancji odżywczych: witamin, mikroelementów, aminokwasów. Krzem, miedź, magnez, cynk, krzemionka, biotyna, kwas liponowy, askorbinowy, wyciąg z karczocha, wąkrotki azjatyckiej – odpowiednio dopasowany do potrzeb Twojej cery koktajl substancji nawilżająco-regenerujących i leczniczych zostaje wprowadzony poprzez niewielkie nakłucia bezpośrednio do skóry właściwej. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie tak dobrych efektów. Nakłucia wykonuje się stosunkowo gęsto, bo średnio co centymetr. W miejscu wkłuć powstają malutkie grudki, w których mieści się preparat. Następnie składniki aktywne ulegają zupełnemu wchłonięciu i po kilkudziesięciu godzinach po zabiegu nie ma nawet śladu. Lekki obrzęk utrzymuje się natomiast zazwyczaj około kilku godzin. Średni czas trwania mezoterapii wynosi, w zależności od obstrzykiwanego obszaru, 30-60 minut. Przed zabiegiem można nałożyć krem znieczulający.

Kiedy warto zdecydować się na zabieg?

Na zabieg warto zdecydować się, jeśli Twoja skóra wykazuje wyraźne oznaki zmęczenia lub starzenia. Poleca się go także osobom z przebarwieniami, uszkodzeniami posłonecznymi oraz bliznami potrądzikowymi. Podsumowując, ogólne wskazania do mezoterapii to: skóra wiotka, wysuszona, odwodniona, pozbawiona elastyczności, zmęczona, szara, pozbawiona blasku, zniszczona działaniem promieni słonecznych, pokryta zmarszczkami oraz bliznami po trądziku.

Efekty

Mezoterapia igłowa zapewnia przede wszystkim skuteczne i głębokie nawilżenie skóry. Następuje też uzupełnienie niedoborów witamin i minerałów, co bezpośrednio przekłada się na ładniejszy wygląd cery. Do najważniejszych efektów należy też zaliczyć poprawę mikrokrążenia oraz stymulację komórek do produkcji włókien kolagenowych – zwiększa to nie tylko elastyczność, lecz także gęstość skóry, redukując zmarszczki. Pogrubienie naskórka wpływa też na redukcję zasinień pod oczami. Następuje również wyraźna redukcja przebarwień. Skóra wygląda zdrowiej i znacznie młodziej.

Najlepsze (a przede wszystkim trwałe) rezultaty osiągniemy, decydując się na serię zabiegów (przynajmniej 5) w regularnych, indywidualnie ustalonych odstępach czasu.

 

Umów się na wizytę już dziś!

Gwarantujemy indywidualne podejście. Umów się już dziś!

 

Masz pytania? Potrzebujesz konsultacji?

Napisz do nas!

Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń na numer +48 889 600 650.

Odpowiedź na swoje zapytanie otrzymasz w ciągu 24h.

 

 

TOP