fbpx

Infuzja tlenowa

Tajemnicą skuteczności infuzji tlenowej jest czysty Tlen Hiperbaryczny - unikalna technologia zapewnia wysokie stężenie tlenu dla bezpośredniej aplikacji w skórę oraz do infuzji aktywnych składników leczniczych i pielęgnujących.

Jak działa infuzja tlenowa?

Zabieg wykorzystuje infuzję – wtłaczanie za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Zapewnia je specjalny aplikator, dzięki któremu działamy na skórę z określonej odległości i pod odpowiednim kątem – czystym, odpowiednio sprężonym tlenem. Metoda ta umożliwia wnikanie rozpylonego wcześniej, dedykowanego cerze serum kosmetycznego. Jedną z tajemnic skuteczności metody jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego: niskocząsteczkowego, który przenika do głębszych warstw skóry wraz z przyłączonymi składnikami aktywnymi oraz wielkocząsteczkowego, którego zadaniem jest wiązać wilgoć z otoczenia i utrzymywać w skórze wilgoć zgromadzoną za sprawą niskocząsteczkowego. Kwas hialuronowy łącząc włókna kolagenu i elastyny oraz wpływając na fibroblasty, zapewnia skórze młody wygląd: jędrność, elastyczność i gładkość.

Jakich rezultatów można się spodziewać po zabiegu?

Efekty metody są widoczne już po pierwszym zabiegu. Są nimi: widoczny lifting, świeżość i promienność. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Metoda ta pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, redukcję cienkich linii, wygładzenie okolicy oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy. Zastosowanie kwasu hialuronowego pozwala zwiększyć gęstość skóry, a także poprawić jej jędrność i napięcie. Dzięki technologii wykorzystującej hiperbaryczny tlen oraz aktywne składniki serum, metoda ta rozjaśnia przebarwienia oraz przynosi widoczną poprawę kolorytu. Jest także doskonałym sposobem na pozbycie się stanów zapalnych i rumienia, łagodzi objawy łuszczycy i egzemy.

Jakie odczucia towarzyszą zabiegowi?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, towarzyszy mu uczucie lekkiego powiewu po twarzy. Osoba wykonująca zabieg rozprowadza aktywne serum za pomocą specjalnego aplikatora i po zbliżeniu go na 1 milimetr do skóry wtłacza go wykorzystując czysty tlen pod odpowiednim ciśnieniem. Zabieg jest bardzo bezpieczny i mogą z niego korzystać również kobiety w ciąży oraz osoby, które mają skórę skłonną do podrażnień.

Jak długo trwa zabieg?

Czas trwania dla pełnej formuły zabiegu wynosi ok. 1,5 godziny.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

Pierwsze efekty – napięcie i wygładzenie skóry, poprawa konturów twarzy, spłycenie zmarszczek, nawilżenie i promienność pojawiają się od razu po zabiegu, ale w pełni są widoczne następnego dnia. Efekt jednego zabiegu utrzymuje się przez minimum 1,5 tygodnia. Dla osiągnięcia trwałego efektu konieczne jest wykonanie serii zabiegów.

Ilu zabiegów i w jakiej częstotliwości potrzeba dla uzyskania zadowalających efektów?

Program kuracji obejmuje serię sześciu zabiegów wykonywanych raz w tygodniu i może być powtarzany dwa razy w roku.

Pojedynczy zabieg warto wykonywać przed szczególnymi wydarzeniami – wtedy, kiedy bardzo ważny jest wygląd.

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji – po jego przeprowadzeniu można normalnie wrócić do codziennej aktywności.

Czy są jakieś przeciwwskazania oraz skutki uboczne zabiegu?

Infuzja tlenowa nie powoduje żadnych niepożądanych efektów – to całkowicie bezpieczna i sprawdzona technologia, która jest wynikiem prac dwóch australijskich zespołów naukowych – medycznego i kosmetologicznego.

 

Umów się na wizytę już dziś!

Gwarantujemy indywidualne podejście. Umów się już dziś!

 

Masz pytania? Potrzebujesz konsultacji?

Napisz do nas!

Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń na numer +48 889 600 650.

Odpowiedź na swoje zapytanie otrzymasz w ciągu 24h.

 

 

TOP