fbpx

IBX SYSTEM

Wyjątkowy zabieg na paznokcie. W odróżnieniu od zwykłych preparatów, IBX wnika do wnętrza płytki paznokcia i odbudowuje ją. Paznokcie są zregenerowane i wzmocnione od środka, rosną mocne i zdrowe, a płytka zyskuje zdrowy kolor i połysk.

Każdy zabieg z użyciem systemu IBX rozpoczynamy od nadania płytce odpowiedniego kształtu, następnie nakładamy kolejno jego dwa elementy.

Pierwszy – kompleks olejków z witaminami i minerałami, który poddany zwiększonej temperaturze wnika w głąb paznokcia. Drugi, po utwardzeniu w lampie led, stanowi warstwę ochronną paznokcia, przeciwdziałającą uszkodzeniom mechanicznym, oddziaływaniu wody i zmiennej temperatury.

W zależności od stopnia uszkodzenia paznokci, zaleca się stosowanie tego systemu od 1 do 4 razy na miesiąc. Możemy stosować go przy okazji manicure, stosując lakier, hybrydę lub inne środki stylizacji paznokci.

Dla przyspieszenia wzrostu paznokcia zaleca się stosowanie raz na trzy tygodnie, a  prewencyjnie, w celu zapobiegania uszkodzeniom – raz na cztery tygodnie.

 

Umów się na wizytę już dziś!

Gwarantujemy indywidualne podejście. Umów się już dziś!

 

Masz pytania? Potrzebujesz konsultacji?

Napisz do nas!

Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń na numer +48 889 600 650.

Odpowiedź na swoje zapytanie otrzymasz w ciągu 24h.

 

 

TOP