Konturowanie i modelowanie ust

Piękne, zmysłowe, pełne usta nie muszą być jedynie marzeniem. Nie każda kobieta została obdarzona przez naturę w usta, które spełniałyby jej oczekiwania. W takiej sytuacji warto pomyśleć o tym, aby usta nieznacznie powiększyć, nadać im wspaniały wygląd i jeszcze zwiększyć swoją atrakcyjność oraz pewność siebie.

Powiększanie i konturowanie ust kwasem hialuronowym usieciowanym daje możliwość nadania im pożądanego kształtu, dodania objętości i poprawy nawilżenia. U osób młodszych zabieg ten zazwyczaj wykonywany jest w celu powiększenia warg, które z natury są wąskie.

W przypadku starszych osób często celem jest przywrócenie ustom naturalnej objętości i jędrności oraz usunięcie drobnych zmarszczek.

Preparat do powiększania i konturowania ust kwasem hialuronowym usieciowanym ma postać krystalicznego, bardzo plastycznego i elastycznego żelu. Po wprowadzeniu do skóry powiększa usta i podkreśla ich kontur, dając bardzo naturalne efekty.

Podawany jest bardzo cienkimi igłami co zmniejsza doznania bólowe. Po wstrzyknięciu żelu w usta preparat wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy. Zabieg nie powoduje wyłączenia pacjenta z codziennego życia.

Wskazania do zabiegu

  • wąskie wargi
  • utrata objętości ust
  • nadania wyrazistego konturu ust
  • zmarszczki wokół ust

Częstotliwość zabiegów

Okres utrzymywania się efektu początkowego zabiegu można przedłużyć kolejnymi wstrzyknięciami. Większość pacjentów decyduje się na ten zabieg po upływie około 6 miesięcy.

Bezpośrednio po zabiegu mogą pojawić się małych rozmiarów zasinienia, zaczerwienienie, obrzęk i delikatny ból w miejscu podania preparatu, przy czym efekty te trwają krótko i można je zamaskować makijażem korekcyjnym.

W celu podtrzymywania efektu powiększenia i wykonturowania ust zaleca się wykonanie 1-2 zabiegów w roku.

Zalecenia przed zabiegiem

  • na 2 tygodnie przed zabiegiem należy odstawić preparaty mające działanie rozrzedzające krew, np. allertec, aspiryna, gripex;
  • w przypadku tendencji do powstawania opryszczki zaleca się stosowanie preparatów typu Heviran 2 tygodnie przed planowanym zabiegiem

Zalecenia przed zabiegiem

  • przez kilka godzin po zabiegu powinno się unikać nadmiernej ekspresji twarzy, jak również dotykania i masowania miejsc iniekcji;
  • przez okres 2 tygodni po wykonaniu zabiegu nie należy narażać się na długotrwałe działanie temperatury poniżej 0° C, promieni słonecznych lub silnego ciepła (solarium, sauna)

 

Umów się na wizytę już dziś!

Gwarantujemy indywidualne podejście. Umów się już dziś!

 

Masz pytania? Potrzebujesz konsultacji?

Napisz do nas!

Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń na numer +48 889 600 650.

Odpowiedź na swoje zapytanie otrzymasz w ciągu 24h.

 

 

TOP