Poznaj nasz zespół

Jolanta Kopeć

PODOLOG, właścicielka GABINETU ODNOWY ECOSFERA

Od zawsze zafascynowana  kosmetologią i podologią.

Absolwentka Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku oraz  Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy.

Uczestniczka specjalistycznych szkoleń i konferencji naukowych, z zakresu kosmetologii i podologii.

Od kilku lat z dużym sukcesem zajmuje się pacjentami podologicznymi, niosąc pomoc w wielu dolegliwościach związanych ze stopami.

Jestem optymistką, nie boję się wyzwań, lubię ryzyko i nigdy się nie poddaję.

Pragnę się rozwijać , wciąż poszukuję nowych rozwiązań i wierzę, że dzięki temu osiągnę swój cel.

Uszczęśliwianie innych daje mi wiele radości i satysfakcji. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, staram się go wysłuchać, bo wiem, że relacje i atmosfera panująca w gabinecie jest bardzo ważna.

Często moi pacjenci podologiczni trafiają do mnie z problemami bólowymi, są zestresowani, nie wiedzą jak będzie przebiegała wizyta.  Gwarancją zadowolenia jest indywidualne podejście do każdego z Państwa, najwyższe standardy higieny, profesjonalizm i miła atmosfera.

Indywidualnie dobrana  terapia pozwala na uzyskanie najlepszych efektów zarówno w kosmetologii jak i podologii.

Jolanta Kopec ecosfera
Anita Jurkiewicz ecosfera

Anita Jurkiewicz

Kosmetolog z ponad 10-letnim doświadczeniem

Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji branżowych. Specjalista od pielęgnacji twarzy i ciała, twórczyni autorskich terapii kosmetologicznych z zakresu anti aging.

Jestem osobą pogodną, pozytywnie nastawioną do świata i ludzi. Optymizm daje mi dużo pozytywnej energii, którą dzielę się z moimi klientami. W każdy wykonywany zabieg wkładam dużo serca.   Kosmetolog,  to zawód dla osób twórczych i kreatywnych, w którym nie można się nudzić ani popaść w rutynę.

Po przeprowadzeniu wstępnej konsultacji (dokładnym rozpoznaniu stanu zdrowia i kondycji skóry oraz potrzeb i oczekiwań), zabiegi komponuję indywidualnie dla każdego klienta. 

Profesjonalne podejście do wykonywanego zawodu wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego. Stosowne wykształcenie i profesjonalne wykonywanie zabiegów wzbudza zaufanie klienta i jest podstawą do budowania długotrwałych relacji. 

Przyjdź i przekonaj się, że oprócz kosmetyki na najwyższym poziomie znajdziesz tu „Duszę i Serce” włożone w każdy zabieg.

Wiktoria Dolina

Specjalista Medycyny Estetycznej

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, uczestniczka  specjalistycznych kursów medycyny estetycznej.

Po ukończeniu studiów, poszerzałam wiedzę poprzez liczne szkolenia w Polskim Instytucie Medycyny i Kosmetologii.

W pracy kieruję się poczuciem estetyki. Zależy mi na tym, aby każda kobieta czuła się wyjątkowo, dbam o to, aby efekt był naturalny i subtelny.

Zapraszam na konsultację i zabiegi :)

Magdalena Kusiak

Kosmetolog

W branży kosmetycznej od 2000 roku. Absolwentka Policealnej Szkoły Kosmetycznej w Gdańsku oraz Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Od stycznia 2018 roku słuchaczka rocznej Szkoły Makijażu Permanentnego oraz Mikropigmentacji Medycznej.

Uczestniczka wielu kursów i szkoleń związanych z pielęgnacją twarzy, dłoni, stóp i ciała. Prywatnie mama dwóch dorosłych córek.

Stawiam na ciągły rozwój osobisty i poszerzanie swojej wiedzy.

Po ukończeniu szkoły makijażu permanentnego i zdobyciu  tytuł linergistki, będę mogła pomagać osobom, które odniosły sukces w walce z chorobami nowotworowymi.

Jestem osobą pogodną, uśmiechniętą i otwartą, optymistycznie patrzącą w przyszłość.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Największą radość z wykonywanego zawodu sprawia mi uśmiech i zadowolenie klienta.

Kocham przyrodę i wszelkie formy aktywności fizycznej. Staram się żyć wg zasady: "Jesteś tym, co jesz. "W wolnej chwili czas spędzam na łonie natury, gdyż to ona daje mi energię do życia.

21 lat doświadczenie w branży fryzjerskiej. Uczestniczka wielu szkoleń i pokazów.

„Mój zawód to pasja.

Trafiając do naszego salonu  i  oddając  się w moje ręce, możecie być pewni, że zadbam o Wasz wygląd i dobre samopoczucie.

Jestem cierpliwa, opanowana i pozytywnie nastawiona, dzięki czemu wykonuje usługi na najwyższym poziomie. 

Chcę, by każdy kto odda swe włosy w moje dłonie wyszedł usatysfakcjonowany z wykonanej przeze mnie usługi. Jestem kreatywna, angażuję swoją wyobraźnię, w to czym się zajmuję. 

W pracy cenię sobie profesjonalizm, dlatego w pełni się w nią angażuje i zawsze na pierwszym miejscu stawiam zadowolenie klienta.

Daję z siebie 110%, aby nasi klienci oraz osoby w zespole czuły się wyjątkowo. 

Wciąż się uczę, doskonalę warsztat, zdobywam nowe umiejętności. Wiedzy nigdy za dużo :)

Agnieszka Lewicka

FRYZJERKA

Agnieszka Lewicka
Kamila Gardjasz

Kamila Gardjasz

FRYZJERKA / KOSMETYCZKA

7 lat w zawodzie. Uczestniczka wielu szkoleń i pokazów branżowych.

„Jestem młodą fryzjerką i kosmetyczką z wielkimi ambicjami i olbrzymią chęcią do pochłaniania nowej wiedzy. Wciąż się dokształcam. Jestem uśmiechniętą optymistką, nie boje się wyzwań.

Moją nowo odkryta pasją jest pielęgnacja i zdobienie paznokci, oraz wykonywanie drobnych zabiegów kosmetycznych, zadbam, aby Państwa dłonie były wypielęgnowane a lakier na paznokciach przyciągał wzrok starannością wykonania i pięknym kolorem oraz oryginalnymi zdobieniami.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Uważnie słucham jego oczekiwań i staram się sprostać jego wymaganiom i potrzebom.

Chętnie proponuję swoje wizje, zawsze służę poradą. Jestem bardzo otwarta na ludzi, staram się, by atmosfera między mną a klientem była zawsze pogodna i miła.

Lubię luźny styl ,jak i niebanalną elegancję, dynamikę i szaleństwo, czy też uroczą subtelność. Uwielbiam bawić się kolorami. 

Zapraszam na profesjonalna usługę i na miłą rozmowę z filiżanka kawy„

 

TOP